Chcesz dowiedzieć się czy masz w sobie coś z detektywa, a może z łatwością odnajdujesz się w miejskiej dżungli? Już 7 lutego będziesz mieć możliwość, aby sprawdzić swoje umiejętności orientacji w terenie, spostrzegawczości oraz sprytu. Cały teren naszego MIASTOZE będzie równocześnie przestrzenią, na której odbywa rozegra się gra miejska!

Gra miejska 2024
Jak wziąć udział?

Po skompletowaniu wszystkich ukrytych sylab należy jeszcze odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Tu liczy się najbardziej interesująca odpowiedź. Zachwyć nasze konkursowe jury!

Gra rozpocznie się 7 lutego o godzinie 10:00  na Arenie MIASTOZE, a zakończy się o 14:30 podczas Forum Pomp Ciepła. Liczy się czas, ale główną rolę odgrywają kreatywność, spostrzegawczość i zaangażowanie. W konkursie, ale nagrody za udział w zabawie przewidziane są dla wszystkich uczestników, którzy ukończą zadanie konkursowe!

Liczba uczestników zabawy jest ograniczona.

Zachęcamy do zgłaszania się poprzez formularz: LINK.

O możliwości wzięcia udziału w grze decyduje kolejność zgłoszeń.

MiastOZE to strefa Targów Kielce. W związku z tym, aby wziąć udział w wydarzeniu, należy się zarejestrować również na Targi ENEX.

Partner gry miejskiej
Gra miejska 2024
O konkursie

Chcesz dowiedzieć się czy masz w sobie coś z detektywa, a może z łatwością odnajdujesz się w miejskiej dżungli? Już 8 marca będziesz mieć możliwość, aby sprawdzić swoje umiejętności orientacji w terenie, spostrzegawczości oraz sprytu. Cały teren naszego MIASTOZE będzie równocześnie przestrzenią, na której odbywa rozegra się gra miejska!

Zwiedzając kolejne stoiska możesz napotkać zagadkowe znaki MiastOZE z sylabami, które na początku nic nie mówią. Po ich odpowiednim ułożeniu złożą się w jedną całość. Lokalizację kolejnych znaków wyznacza mapa MIASTOZE oraz same znaki, więc podczas zabawy  masz okazję zwiedzić całe miasto lub odwrotnie, podczas zwiedzania miasta odkryjesz tajemnicze znaki – zapowiadają się niecodzienne emocje! 

Warto zapoznać się z całą mapą, aby zaplanować plan zwiedzania poszczególnych stoisk. Jeśli jednak przypadkowo odkryjesz fragment tajemniczego hasła nic nie stoi na przeszkodzie by kontynuować grę – wszystko zależy od Twojego wyboru metody działania. 

Niezależnie od tego czy bliżej Ci do działającego intuicyjnie i wybuchowo Philipa Marlowe’a, czy może raczej do zorganizowanego i ułożonego Herkulesa Poirota masz szansę rozwikłać zagadkę i zdobyć finałową nagrodę – a będzie o co grać!