alpha innotec

Marka alpha innotec od 1998 roku produkuje wyłącznie pompy ciepła, zatem od blisko 24 lat konsekwentnie – z zachowaniem spójności swojej wizji – stawia na specjalizację w tej dziedzinie i dba o jakość swoich produktów w najdrobniejszych szczegółach.

Szeroka oferta gruntowych i powietrznych pomp ciepła alpha innotec, zarówno do zastosowań indywidualnych, jak i komercyjnych, pozwala dobrać rozwiązanie pod dosłownie każde zapotrzebowanie na ciepło i chłodzenie. Marka alpha innotec jest też pionierem w wykorzystaniu przyszłościowych rozwiązań, np. naturalnego czynnika chłodniczego R290, z którym ma ponad 20 lat doświadczenia (modele alira LWD i LWDV).

Krajowa sprzedaż pomp ciepła alpha innotec prowadzona jest wyłącznie przez autoryzowaną i wykwalifikowaną sieć partnerską, wspieraną dodatkowo przez serwis producenta w Polsce. Do wszystkich pomp alpha innotec użytkownicy otrzymują 5 lat gwarancji fabrycznej oraz darmowe sterowanie online z każdego miejsca na świecie w ramach usługi alpha web i alpha control.

Przedsiębiorstwo „Hydro-Tech” Konin od 2001 roku jest wyłącznym przedstawicielem marki alpha innotec w Polsce.