ALUMERO

ALUMERO

ALUMERO jest specjalistą w zakresie dostarczania indywidualnie dopasowanych rozwiązań z aluminium. Przekonuje zarówno jako producent wysokiej jakości profili aluminiowych z obróbką mechaniczną, jak i również jako dostawca wszelkiego rodzaju podzespołów dla przemysłu instalacji fotowoltaicznych, przemysłu meblarskiego, AGD, konstrukcji metalowych, fasad, ochrony przed hałasem, ogrodzeń, balkonów, ogrodów zimowych, drzwi wejściowych oraz wielu innych.

ALUMERO tworzy trwałe rozwiązania i innowacyjne pomysły. Stawia przy tym na funkcjonalny design i efektywne zastosowanie maszyn. Aspiruje do tego by, zachwycać klientów i w pełni zaspokajać ich potrzeby.

Dlaczego aluminium?

Około 8% skorupy ziemskiej składa się ze związków aluminium w najróżniejszych formach. Tym samym aluminium należy do nielicznych niewyczerpujących się surowców. Aluminium posiada właściwości, które czynią go niezastąpionym dla dzisiejszego świata.

Wykazuje ono niezwykłą stabilność przy jednocześnie małej wadze, jest odporne na korozję, można je dowolnie formować, nietruje, można łączyć je z innymi materiałami. Aluminium może być poddane recyklingowi i użyte dowolną ilość razy bez uszczerbku na jakości. Zużycie energii na recykling wynosi tylko 5% początkowej wartości. Udział przetopionego aluminium na świecie wynosi już 35% i ciągle wzrasta.