Daikin

DAIKIN Europe N.V. (DENV), jako spółka całkowicie zależna firmy DAIKIN Industries Limited, reprezentuje działy administracji, rozwoju, montażu oraz sprzedaży firmy Daikin w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Siedziba główna znajduje się w Ostendzie w Belgii, a nasze europejskie zakłady produkcyjne są zlokalizowane także w Pilźnie i Brnie, Republice Czeskiej, Güglingen, Niemczech oraz w Hendek, Turcja.

Daikin Europe Group szczyci się obecnie rozbudowaną siecią 17 stowarzyszonych firm, 4 biurami sprzedaży oraz całą siecią niezależnych dystrybutorów i przedstawicieli handlowych w ponad 50 krajach w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA).

Tworzenie ekologicznych rozwiązań sterowania klimatem

Daikin dostarcza najbardziej efektywne i najbezpieczniejsze produkty dla mieszkań, przedsiębiorstw i przemysłu, aby spełniać wszystkie obecne i przyszłe wymagania swoich klientów w zakresie ogrzewania i chłodzenia.

Firma Daikin jest świadoma odpowiedzialności w zakresie ochrony środowiska, a jej reguły i praktyka postępowania sprawiają, że odpowiedzialność środowiskowa jest podstawą wszystkiego, co robią. Prowadzi działalność zgodnie z zasadami ekologii, ponieważ jest to uzasadnione pod względem ekonomicznym i oczywiście ekologicznym.