fbpx

Ekoenergetyka

Przez 10 lat działalności Ekoenergetyka-Polska zamienia swoją wizję w rzeczywistość. Jest pionierem elektromobilności, tworzynowe rozwiązania oraz wyznacza kierunki rozwoju. Napędzana chęcią szerzenia elektromobilnej rewolucji, Ekoenergetyka buduje swój potencjał zarówno techniczny jak i intelektualny.

Zatrudnia specjalistów o wysoko rozwiniętych umiejętnościach w dziedzinie projektowania, konstruowania, tworzenia oprogramowania i rozwiązań IT. Produkuje innowacyjne rozwiązania oraz zapewnia kompleksowe usługi serwisowe. Jest aktywnym członkiem wielu organizacji branżowych.

Swoje rozwiązania dostarcza zarówno producentom samochodów i autobusów elektrycznych, jak i operatorom sieci oraz punktów ładowania. Współpracuje z podmiotami europejskimi, m.in. z Niemiec, Francji, Polski, Norwegii, Szwecji.

Ekoenergetyka napędzana chęcią tworzenia innowacyjnych rozwiązań oraz motywowana pragnieniem wprowadzenia zeroemisyjnego transportu publicznego, projektuje i produkuje stacje ładowania wysokiej mocy przeznaczone dla samochodów, aut dostawczych, autobusów, a także ciężarówek.

Ekoenergetyka-Polska powstała w 2009 roku w Zielonej Górze. Od początku jej głównym celem było tworzenie infrastruktury ładowania dla pojazdów elektrycznych. W ciągu dekady działalności, Ekoenergetyka urosła z 2 do ponad 200 pracowników oraz zdobyła klientów w całej Europie.

Jest pionieremelektromobilności oraz jednym z liderów wśród producentów infrastruktury ładowania wysokiej mocy w Europie.