Fronius

Pasja do odkrywania nowych technologii, intensywne badania i rewolucyjne rozwiązania: tego symbolem jest firma Fronius od 1945 roku. Jako lider w dziedzinie technologii szuka, projektuje i realizuje innowacyjne metody kontroli i sterowania energią dla spawalnictwa, fotowoltaiki i technologii ładowania akumulatorów.

Szuka nowych dróg, nie zraża się trudnościami i czyni możliwym to, co dla innych wydaje się niemożliwe. Nie tylko dlatego firma Fronius jest dziś światowym liderem w zakresie technologii i innowacyjności. Mając jasną wizję, niestrudzonego ducha wynalazczości i głęboką świadomość znaczenia jakości, wciąż przesuwamy granice tego, co jest możliwe, i wytyczamy trendy zmieniające rynek.

W dywizji Perfect Welding kładzie nacisk na wytwarzanie doskonałego łuku spawalniczego zapewniającego stałą jakość spawania. Dywizje Solar Energy i Perfect Charging w centrum uwagi mają niezawodne i pokrywające pełne zapotrzebowanie dostarczanie energii elektrycznej — 24 godziny na dobę.

Innowacyjne produkty firmy Fronius zachwycają najnowocześniejszą technologią oraz najwyższą jakością, wzbudzając zaufanie i wywołując zadowolenie trwające przez całe pokolenia. Przekonują do siebie duchem zrównoważonego rozwoju, zwiększają produktywność, uzyski energetyczne i obniżają koszty eksploatacji.

Dzięki nim klienci dokonują decydującego postępu i tworzą warunki do wzrostu i pomyślnego rozwoju. Firma Fronius ma 24 jednostki zależne rozlokowane na czterech kontynentach — a mimo tego wciąż, jak dawniej, jest prowadzona przez jej właścicieli, łącząc w sobie wartości lokalnej firmy rodzinnej z wizjami koncernu działającego globalnie.
Zrównoważony rozwój w firmie Fronius