fbpx

Mitsubishi Electric

Motto „Changes for the Better” — czyli zmiany na lepsze — zawiera w sobie wszystko, do czego dąży i aspiruje Mitsubishi Electric, aby przez innowacyjność każdego dnia wpływać na rozwój społeczeństwa i przemysłu. Od 90 lat pomaga tworzyć lepsze jutro, wykorzystując najnowocześniejsze technologie.

Mitsubishi Electric w Polsce

Mitsubishi Electric jako światowy lider w produkcji sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zapewnia wysoce niezawodne rozwiązania zarówno klientom korporacyjnym, jak i indywidualnym na całym świecie, w tym również w Europie Środkowo -Wschodniej.

Polski oddział Mitsubishi Electric zarządza sprzedażą, serwisem oraz wsparciem technicznych poprzez lokalne biura oraz sieć dystrybutorów w regionie Europy Środkowo Wschodniej, która obejmuje Polskę, Czechy, Węgry, Słowację, Rumunię, Bułgarię, Słowenię oraz pozostałe kraje bałkańskie.

Mitsubishi Electric Global

Celem grupy Mitsubishi Electric jest nieustanna dbałość o ochronę środowiska. Do tej pory wprowadziliśmy najnowocześniejsze technologie w wielu gałęziach przemysłu, realizując dążenia firmy do utrzymania harmonii między społeczeństwem a naturą.