fbpx

SOLGEN

Fotowoltaika to nie tylko panele fotowoltaiczne, ale właściwie dobrany system, który pokryje zapotrzebowanie na energię elektryczną. Dla firmy SOLGEN to praca zawodowa połączona z pasją, dlatego doradzają, projektują i wykonują instalacje fotowoltaiczne.

Główne biuro projektowe zlokalizowane jest w Krakowie. Solgen posiada oddziały również w Łodzi oraz Zabrzu. Firma montuje instalacje fotowoltaiczne głównie na terenach województw: małopolskiego, śląskiego, opolskiego, łódzkiego oraz świętokrzyskiego i podkarpackiego.

Solgen – to ambitny zespół zbudowany z absolwentów studiów kierunkowych z dziedziny odnawialnych źródeł energii, który pasję i doświadczenie przekłada na wysoką jakość oferowanych usług. Fotowoltaika to ich specjalizacja.

Komponenty, z których zbudowane są oferowane instalacje fotowoltaiczne, pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów fotowoltaicznych. Panele fotowoltaiczne przechodzą szereg testów, które potwierdzają ich odporność na niekorzystne warunki pogodowe.

Niewątpliwą zaletą jest zapewnienie klientom stałego wsparcia, zarówno działu technicznego, jak i handlowego. Na etapie planowania instalacji fotowoltaicznej firma służy pomocą w doborze mocy instalacji dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Gwarantuje wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji, od projektowania przez planowanie montażu po sam montaż i zgłoszenie mikroinstalacji do OSD.

Co ich wyróżnia? Certyfikat autoryzowanego partnera serwisowego, w tym firmy Fronius oraz Huawei. Stanowi to zapewnienie inwestorów o szybkim i sprawnym serwisie.