fbpx

Dobre praktyki w dobrych rękach – zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

 

Jesteś instalatorem? Montujesz pompy ciepła, rekuperatory, instalacje fotowoltaiczne? A może kolektory słoneczne? Masz doświadczenie, którym chcesz się podzielić z innymi? Weź udział w konkursie: Dobre praktyki w dobrych rękach!

 

W dobie wyzwań stawianych przed branżą OZE i ciągłego zwiększania nacisku na zieloną energię wszystkie przykłady Dobrych Praktyk są na wagę złota! Nie ma przecież nic lepszego niż zadowolony klient! A gdyby tak pokazać swoje najciekawsze realizacje, zareklamować się? Zaprezentować przykład dobrej instalacji, wykonanej przez rzetelną, godną zaufania firmę? Nie zastanawiaj się, weź udział w konkursie “Dobre praktyki w dobrych rękach”!

 

Cel konkursu

Celem konkursu jest zachęcenie do sięgania po dobre i energooszczędne praktyki, a równocześnie wyłonienie najlepszych instalatorów oraz pomysłodawców inwestycji ekologicznych i energooszczędnych, zgodnych z ideą poszanowania energii oraz zrównoważonego rozwoju. Zwycięzcy wyłaniani są na podstawie wzorcowych referencji zgłoszonych się do konkursu.

Nie ważne którą dziedziną OZE się zajmujesz! Czy to pompy ciepła, energetyka słoneczna, rekuperacja – jeśli wykonałeś w ubiegłym roku ciekawe rozwiązanie – podziel się nim! 

Zgłoś się do Konkursu Dobre Praktyki w Dobrych Rękach!

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Zgłoszenie do konkursu jest bardzo proste!

  • Do 10 lutego 2022 roku, należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy: redakcja@globenergia.pl , w tytule maila pisząc „Dobre Praktyki w Dobrych Rękach – edycja 2022”.
  • W mailu należy zawrzeć opis przedsięwzięcia wraz z najważniejszymi informacjami takimi jak: krótki opis systemu i urządzeń, lokalizacja, orientacyjna data zamknięcia przedsięwzięcia.
  • Do maila należy dołączyć kilka zdjęć zgodnych z opisem. Jest to warunek konieczny zakwalifikowania referencji do konkursu!

Gala wręczenia wyróżnień odbędzie się 23 lutego 2022 podczas XV Ogólnopolskiego Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej!

 

Więcej informacji

Więcej informacji i szczegółowy regulamin znajdziesz na stronie konkursu: https://globenergia.pl/wydarzenia/dobrepraktyki/

O konkursie

Organizatorem konkursu jest Redakcja GLOBEnergia, która rok w rok zaprasza wszystkie firmy instalacyjne systemów energooszczędnych opartych na OZE do wzięcia w nim udziału! Udział w konkursie jest bezpłatny.

Organizując konkurs  „Dobre Praktyki w Dobrych Rękach”, stawiamy sobie za cel zgromadzenie aktywnych referencji i dobrych praktyk oraz wyłonienie najlepszych wykonawców w branży instalacyjnej, propagowanie energooszczędnych i efektywnych energetycznie rozwiązań, które walczą z niską emisją.

Zachęcamy do tworzenia referencji, by napędzać nowych inwestorów do sięgania po rozwiązania energooszczędne. Razem budujmy rynek!

MiastOZE 2022

  • GDZIE: Kielce, Targi Kielce S.A. ul. Zakładowa 1
  • KIEDY: 23-24.02.2022 

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie znaleźć dostęp do wszystkich najnowszych technologii? Gdzie porównać dominujące na rynku urządzenia i porozmawiać o nich ze specjalistami? Szukaliście kiedyś, gdzie w Polsce jest prawdziwe MiastO Z Energią? 

Zapraszamy na dwa ciekawe dni zwiedzania MiastOZE. Ulice, uliczki, aleje i fora to okazja do poznania technologii energooszczędnych, wzięcia udziału w pokazach urządzeń oze, warsztatach oraz pokazach live. Wszystko pod jednym dachem Targów Enex, w Mieście OZE i w energetyzującej atmosferze, którą zapewnia redakcja GLOBEnergia.

Zapraszamy już 23 – 24 lutego 2022 do Kielc.  MiastOZE można zwiedzać bezpłatnie!