MiastOZE to strefa Targów Kielce, podczas trwania Targów ENEX i ENEX Nowa Energia – największego wydarzenia branży odnawialnych źródeł energii. W związku z tym, aby wziąć udział w wydarzeniu, należy się zarejestrować na Targi ENEX.

WAŻNE: Podczas rejestracji należy zaakceptować treść ankiety epidemiologicznej.

Imprezy wystawiennicze w Targach Kielce organizowane są w określonym reżimie sanitarnym. W przestrzeni kieleckiego ośrodka wystawienniczego stosowane są niezbędne środki bezpieczeństwa: wielofunkcyjne kabiny dekontaminacyjne wyposażone w funkcje mierzenia temperatury oraz automatycznej dezynfekcji oraz obowiązek zakrywania ust i nosa. W strategicznych punktach, w halach wystawienniczych zamontowano pojemniki z płynem do dezynfekcji rąk, a najczęściej dotykane elementy infrastruktury poddawane są wzmożonemu i regularnemu odkażaniu.

Zwiedzający, Wystawcy oraz wszyscy Goście odwiedzający Targi Kielce zobowiązani są do wypełnienia ankiety epidemiologicznej. W przestrzeni kieleckiego ośrodka wystawienniczego przebywać może określona liczba osób zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami. W limit nie wliczają się osoby zaszczepione. Organizatorzy targów pozyskają wiedzę nt. liczby osób zaszczepionych na podstawie okazanych dokumentów: unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu. Te informacje pozwolą oszacować ile osób może w danym momencie przebywać w obiektach targowych.

Ubiegłoroczne, jesienne imprezy wystawiennicze zorganizowane w reżimie sanitarnym, w kieleckim ośrodku są dowodem na to, że bezpieczne targi są możliwe.