Galmet

Galmet to 40 lat doświadczenia w produkcji najwyższej jakości urządzeń w tym korzystających z Odnawialnych Źródeł Energii. Polska firma rodzinna, której historia zaczęła się w jednoosobowym zakładzie rzemieślniczym a dzisiaj tworzy ją 700-set osobowa kadra specjalistów z wielu dziedzin.

Kluczowy kierunek rozwoju produktów Galmet to od lat urządzenia korzystające z Odnawialnych Źródeł Energii. Najważniejsze z nich to gruntowe i powietrzne pompy ciepła do ogrzewania i chłodzenia budynków zarówno jednorodzinnych jak i dużych przemysłowych. Największą część produkcji stanowią niezbędne w każdej instalacji ekonomiczne ogrzewacze, zbiorniki wody użytkowej oraz bufory c.o.

Najnowsze rozwiązania Galmet bazują na połączeniu najwyższej funkcjonalności i najlepszego designu. Od początku istnienia Galmet kładzie ogromny nacisk na tworzenie wyjątkowych produktów. Jako lider branży nie tylko produkuje nowoczesne, ekologiczne urządzenia grzewcze, ale przede wszystkim wyznacza trendy rynku. Nieustannie starając się przewidywać potrzeby klientów w przyszłości.

Do dyspozycji klientów pozostaje sieć certyfikowanych, mobilnych instalatorów i serwisantów, którzy docierają do każdej gminy w kraju.

Profesjonalni doradcy pomagają wybrać produkty najlepiej spełniające oczekiwania użytkowników i doradzają w pozyskaniu dotacji na ich zakup.

Priorytet to stałe podnoszenie komfortu użytkowania urządzeń. Doskonałość to jednak nie tylko parametry urządzeń. To również jego wartości – obietnica tego, że nigdy nie zawiedziemy naszych klientów, zawsze będziemy pomocni i dostępni, a nasze produkty w standardzie będą miały najlepszą jakość. Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w nowym haśle marki Galmet: TWORZYMY RZECZY MĄDRE.